Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Choras muzikiniame teatre

Choras muzikiniame teatre

Choras apsilankė Valstybiniam muzikiniam teatre. Mus lydėjo teatro asistentė kuri su įdomia teatro istorija ir paslaptimis įtraukė kiekvieną mergaitę. 🙏 Turėjom išskirtinę galimybę susipažinti su teatru iš arčiau. Aplankėm grimerinę kur buvo ruošiami artistai į spektaklį. Rūbų saugyklas kur laikomi visų spektaklių garderobai. Butaforinių daiktų gamybos vietas kur kuriami patys gražiausi dekorai. Aplankėm repeticijų patalpas, orkestrantų ložę bei centrinę ložę kur vieši patys svarbiausi Lietuvos ir užsienio svečiai. Na ir žinoma stebuklingi užkulisiai ir repeticija kuri nepaliko abejingos nei vienos mergaitės.
-Ką gali žinot? Gal vieną dieną aš dainuosiu šioje scenoje? Garsiai pasidalina savo svajonėmis mokinės.
Pilnos gerų įspūdžių sėdome į vietas ir stebėjome nuotaikingą miuziklą ,,Adamsų šeimynėlė”.👏
NUOSTABU! Pilnos motyvacijos, naujų įdėjų ir svajonių. Choras sako AČIŪ! Savo vadovei Rugilei Antanaitienei už suorganizuotą kelionę.