Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Dailininkų išvyka aplankyti dailės galerijas ir parodas

Dailininkų išvyka aplankyti dailės galerijas ir parodas

Spalio 13 d. dailės skyriaus 5, 6 ir 7 klasių mokiniai su mokytoja Inesa buvo išvykę į pažintinę kelionę po Vilniaus senamiesčio muziejus ir galerijas.
Dienotvarkė buvo labai įtemta, labai norėjome visur spėti, daug ką pamatyti ir dar daugiau sužinoti.
Pirmiausia apsilankėme dailininko ir kolekcininko, išeivio Kazio Varnelio name – muziejuje. Čia, 42 salėse yra sukaupta beveik 3000 eksponatų. Kazys Varnelis atstovauja amerikietiškajai optinio meno ir minimalizmo mokyklai.
Kitas aplankyta vieta – Vilniaus paveikslų galerija. Čia, gidės vedami, susipažinome su naujai atidaryta paroda „(Įsi) Vaizduojant save“ – Lietuvos dailininkų autoportretai nuo XIX a. iki šių dienų.
Būtinai turėjome aplankyti ir Vilniaus dailės akademiją. Jos meno galerijoje „Titanikas“ apžiūrėjome dvi naujas parodas „Romas Kvintas. Dirbtuvėje“ ir Baltijos šalių meno mokyklų studentų parodą „Kunos“. Visos aplankytos parodos buvo labai skirtingos ir skirtingai įdomios. Diena, pilna potyrių prabėgo lyg akimirka.