Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Dailininkų pleneras Plokščiuose

Dailininkų pleneras Plokščiuose

Gegužės 3 d. meno mokyklos jaunieji dailininkai svečiavosi pas draugus kitapus Nemuno. Su Šakių meno mokyklos dailės skyriaus mokiniais ir mokytojais skaičiuojame jau dešimtus draugystės metus! Kasmet vieni kitus kviečiame į plenerus – drauge patapyti gamtoje, o tuo pačiu ir sužinoti ką nors naujo. Šiandien aplankėme Plokščių miestelį ir susipažinome su jo žymiausiomis vietomis – Didžiupio upelio slėniu, vadinamu Šventaduobe, medinę bažnytėlę, kurioje iki šiol skamba seniausias Lietuvoje varinis varpas. Ir, žinoma, Vaiguvos upę – gatvę, vienintelę tokią Lietuvoje. Lankėmės ir Plokščių mokykloje – daugiafunkciniame centre. Po pietų visų laukė graži poilsiavietė prie Nemuno, kur dailininkai teptukais įamžino savo dienos įspūdžius. Draugystė veža!