Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

IV respublikinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas-festivalis

IV respublikinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas-festivalis

Nuaidėjo IV respublikinio Dainiaus Trinkūno vardo jaunųjų pianistų konkurso- festivalio akordai. Dainius Trinkūnas –žymus šiaulietis, kultūros puoselėtojas, pianistas, pedagogas, išugdęs gausų būrį mokinių, tęsiančių jo pedagoginę veiklą. Pagerbti savo mokytojo atminimą, surengiant jo vardo konkursą, kilo mintis Šiaulių 1- osios muzikos mokyklos fortepijono mokytojai Saulei Žentelienei. Jos iniciatyva nuo 2016 metų organizuojamas Dainiaus Trinkūno vardo jaunųjų pianistų konkursas-festivalis. Festivalyje dalyvavo mūsų mokyklos mokinė Daria Maiornikova. Daria yra ukrainietė, atvykusi iš Chersono miesto. Jai patinka mokytis Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje. Ypač Daria mėgsta groti dideliu koncertiniu fortepijonu, todėl mielai skambina festivaliuose, vyko į jaunųjų atlikėjų konkursą Drezdene. Dainiaus Trinkūno festivalyje Daria nuotaikingai paskambino kompozitorės M.Bober pjesę „Nakties audra“. Audringus pasažus keitė šviesūs, ramūs muzikos epizodai, todėl buvo labai įdomu klausytis mažosios pianistės atlikimo. Juntamas didelis Darios tėvelių rūpestingumas. Jie savo lėšomis padeda nuvykti į renginius ir visapusiškai palaiko dukrą. Ačiū Darios tėveliams.