Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Juozo Pakalnio konkursas

Juozo Pakalnio konkursas

Visą savaitgalį vyko XXX-ojo respublikinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais  muzikos instrumentais konkurso finalinis turas. Tai pats stipriausiais ir didžiausias pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų atlikėjų konkursas Lietuvoje. Jis vyksta net trimis turais. Šiemet Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurse dalyvavo net 8 Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai, tai Gustė Kapturauskaitė ir Linas Zdanavičius – mokytojas Mindaugas Apulskis, Domas Kazlauskas – mokytojas Vincas Bakšys, Lukas Kairys, Ajus Žemaitis, Arijus Volbikas, Domas Jomantas ir Samanta Čepauskaitė – mokytojas Vytis Binkauskas.
Visi mokiniai sėkmingai įveikė pirmajį turą ir dalyvavo antrajame , po kurio į finalinį konkurso turą iškopė 5, tai Gustė Kapturauskaitė, Linas Zdanavičius, Ajus Žemaitis, Samanta Čepauskaitė ir Domas Jomantas na o jame puikiai pasirodę diplomais apdovanoti trys jaunieji Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai:
Gustė Kapturauskaitė – 3 vieta
Samanta Čepauskaitė – 3 vieta
Domas Jomantas – 4 vieta
Sveikiname ir didžiuojamės visais dalyviais ir jų mokytojais. Ačiū koncertmeisteriui Rimgaudui Mickui.