Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos koncertas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos koncertas

Vasario 27 d. įvykęs Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos dainavimo metodinės grupės mokinių koncertas, tapo tikra dovana meno mokyklos mokiniams ir miesto žmonėms. Džiugu, kad Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos salė buvo artipilnė vaikų, jų tėvų ir aktyvių Jurbarko žmonių perskaičiusių mūsų skelbimą ir atėjusių pasidžiaugti kokybiška vokaline muzika.
Šį puikų renginį suorganizavo Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos ansamblinio dainavimo mokytoja Jurgita Šalčiūtė, o koncertą vedė ir apie konservatoriją išsamiai pasakojo žymi Kauno muzikinio teatro solistė ir Juozo Gruodžio konservatorijos dainavimo metodinės grupės pirmininkė, bei solistų mokytoja Gitana Pečkytė-Vilkelienė.
Koncerte žavėjo sudėtingas repertuaras, jaunųjų dainininkų puikiai atskleisti balsai, ansamblių susiklausymas ir koncertmeisterių Paulės Galinienės  ir Emos Silvijos Bojadžian virtuoziškumas.
Gera buvo matyti ir girdėti mūsų buvusią mokinę Kamilę Matijošiūtę greta kitų puikių jaunųjų talentų, juos visus neabejotinai girdėsime dar ir ateityje didžiosiose scenose.