Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Koncertai Kovo 11-ajai paminėti

Koncertai Kovo 11-ajai paminėti

Kovo 9 d. meno mokyklos mokytojai ir mokiniai surengė koncertus Kovo 11-ajai paminėti Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje, Juodaičių bendruomenės namuose. Šie koncertai tradiciniai, jų laukia tiek mūsų mokiniai tiek Veliuonos ir Juodaičių bendruomenės.

Kovo 11-ąją meno mokyklos salėje vyko svarbiausias metų koncertas skirtas visai Jurbarko miesto bendruomenei. Jame dalyvavo visų meno mokyklos skyrių mokiniai, jų darbai.

Koncerte dalyvavusius pasveikino Jurbarko meras Skirmantas Mockevičius. 

Meno mokyklos mokinių tėvai suruošė staigmeną mokytojams. Aušra ir Liudas Kazlauskai įsteigė padėkos ir garbės ženklą daugiausiai nusipelniusiems, daugiausiai širdies vaikams atidavusiems mokytojams. Šiais metais garbės ženklu buvo apdovanota ilgametė mokyklos direktorė Loreta Ševelienė ir orkestro „Šventė“ vadovas, trimito mokytojas Vincas Bakšys. 

Mokyklos direktorius Gytis Gvozdas nuoširdžiai padėkojo visiems koncerto muzikantams, šokėjams, dailės skyriaus mokiniams, o ypač jų tėveliams ir mokytojams.

Kovo 11-osios koncertas meno mokykloje

Koncertai Veliuonoje ir Juodaičiuose skirti Kovo 11-ajai paminėti