Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas DAINŲ DAINELĖ

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas DAINŲ DAINELĖ

Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursui „Dainų dainelė“ – 50 metų!
„Dainų dainelė” – tai vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursas. Nuo 1974 metų kas antrus metus vykstantis konkursas, kuriame dalyvauja 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos, 2024 metais mini 50 metų jubiliejų. Per visą ,,Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją joje dalyvavo per 200 tūkstančių mokinių.
2024 m. sausio 26 d. Šilalės meno mokykloje vyko 2 etapo koncertas, kuriame dalyvavo Jurbarko, Kelmės, Pagėgių, Raseinių, Tauragės ir Šilalės rajonų dainininkai.
Sveikiname mūsų mokyklos solinio dainavimo klasės mokinius Mantą Skrodenį  ir Igną Icikevičių bei jų mokytoją Rūtą Šličkutę  su puikiu pasirodymu Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ antrajame etape Šilalėje!
Tikimės, kad jų dainos, kurios sujaudino publiką, nepaliko abejingais komisijos ir dar išvysime mūsų dainininkus konkurso televiziniame etape