Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Mokslo metų pradžia mūsų mažiausiems

Mokslo metų pradžia mūsų mažiausiems

Rugsėjo 6 d. naujus mokslo metus pradėjo ankstyvojo meninio ugdymo grupės, pripildydamos meno mokyklą vaikiško šurmulio ir smalsių žvilgsnių. Kaip ir praėjusiais metais į meno paslaptis vaikučiai gilinsis, pasiskirstę į keturias grupeles – dvi grupelės 5-6 metų ir dvi grupelės 3-4 metų amžiaus. Dailės mokytoja Inesa Bosaitė, muzikavimo mokytoja Monika Buitkuvienė ir šokio mokytoja Ieva Janauskaitė džiaugiasi, kad vaikai, ėmę lankyti meno mokyklą, nepraranda to noro ir visus metus stropiai lanko. Norinčių pažinti meną susidarė daugiau, nei mokykla pajėgi priimti, todėl apgailestaujame, kad ne visus norinčius galėjome pakviesti į užsiėmimus. 
Tikimės, kad ir šiais mokslo metais vaikai paruoš dvi koncertines programas, o dailės užsiėmimų metu sukurtais darbais, džiugins savo namiškius kiekvieną trečiadienį. 
Te lydi mus džiugus smalsumas, atveriantis paslaptingą meno pasaulį!