Muzikiniai pokštai

Su nuostabiausia nuotaika grįžome iš Tauragės  Ten kasmet dovanai dalinamas džiaugsmas, išradingumas ir nepaprastas kūrybiškumo užtaisas, nes Tauragės meno mokykloje vyksta festivalis „Muzikiniai pokštai“! O šiais metais dar ir dovanos buvo nepaprastai šarmingos. Pavasarinei sėjai gavome spurgų sėklų, pinigų sėklų, pavargusiems – vasaros atostogas maišelyje ir streso malšintojo kapsulių  Ačiū nuostabiai Tauragės meno mokyklos komandai ir jų vadovei Jolantai Kazlauskienei !
Mūsų mokyklai atstovavo mokytojos Rugilės Antanaitienės paruoštas ansamblis „Doradus“, mokytojos Rimos Balčiūnienės kanklių duetas „Nori gerai-darykis pati“, mokytojos Vidos Račkauskienės smuikininkų ansamblis „Šeimyna ir daiktas“, bei mokytojos Rūtos Šličkutės jungtinis solistų ansamblis