Orkestro „Šventė“ koncertinės kelionės

Vasaros pradžia koncertiniam pučiamųjų instrumentų orkestrui  buvo kupina koncertų ir malonių kelioninių įspūdžių.
Gegužės 26 d. meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Šventė“ (vad. V. Bakšys) skubėjo į Kauną, kur aidėjo festivalis BandFest. Jis – šiemet buvo rengiamas trečią kartą, tačiau pirmtaku drąsiai galime laikyti 2002 metais atsiradusį festivalį „Padūduokim Kaunui“, kurio iniciatorius – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. 2021 metais, švenčiant minėto orkestro 60 – metį „Padūduokim Kaunui“ atgimė nauju, BandFest pavadinimu. Dešimt pučiamųjų instrumentų orkestrų iš visos Lietuvos, džiazo orkestras, solistai, šokėjos, lietuvių liaudies instrumentų skambesys – tokia įvairia ir turtinga puokšte Kaunas švenčia savo gimtadienį.
Orkestras „Šventė“ šauniai įsiliejo į festivalio šėlsmą ir puikia muzika džiugino miesto šeimininkus ir svečius savo pasirodymu Laisvės alėjoje. Kiekvieno akį traukė nuotaikingos orkestro šokėjos (vad. I. Janauskaitė)
Birželio 2 d. Vilkaviškyje vyko kasmetinis projektas – pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalis „Grojantis miesto sodas“, o birželio 6 d. Tauragėje skambėjo festivalis, pernai užgimęs Jurbarke „Padūduokime draugiškai…“. Šiais metais „Padūduokime draugiškai Tauragėje“ aidėjo būgnų trenksmu ir vario audra. 🥳Puikus oras,  kurio nepašykštėjo Tauragės padangė, džiugino ir dalyvius, ir klausytojus.
Labai didžiuojamės puikiu kolektyvu ir tariame nuoširdų AČIŪ orkestro vadovui Vincui Bakšiui, orkestro grupių vadovams: Vyčiui Binkauskui, Kęstučiui, Murzai, Mindaugui Apulskiui ir šokių grupės vadovei Ievai Janauskaitei!