Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Padėkos ženklas AUKSINĖ NATA

Padėkos ženklas AUKSINĖ NATA

Norim pasidžiaugti mūsų puikiomis mokytojomis Jadvyga Žemliauskiene ir Ieva Janauskaite, kurioms šiais metais įteiktas apdovanojimas AUKSINĖ NATA  Tai mokytojos visą širdį atiduodančios savo darbui, dėl to be galo mylimos mokinių, jų tėvų ir kolegų. Mokytoja Jadvyga jau ilgus metus moko solfedžio paslapčių, parengė daugybę puikių akordeonininkų, moko groti pianinu ir visa tai su šypsena, entuziazmu ir energija.
Mokytojos Ievos dėka šokio skyrius auga, gausėja ir garsėja, pelnydamas pripažinimą visoje Lietuvoje. Šokėjai laimi prizines vietas ir nedideliuose konkursuose, ir pripažintuose aukšto meistriškumo, tokiuose kaip „Aguonėlė“, o šią vasarą gausiai dalyvaus Lietuvos Dainų šventėje
Padėkos ženklą AUKSINĖ NATA meno mokyklos tėvų vardu įsteigė, sukūrė ir kasmet įteikia Aušros ir Liudo Kazlauskų šeima. Kaip jie sako „nebeištvėrė“ nuo susikaupusio dėkingumo.
Esame be galo laimingi ir dėkingi visiems mokinių tėvams, nes jie sugeba taip vertinti savo vaikų ir mokytojų darbą ir pasiekimus.