Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-oji

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla džiugiais orkestro garsais pasveikino 2023-2024 mokslo metus. Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė sveikindami linkėjo mokyklos bendruomenei ištvermės, kai kyla noras pasiduoti, nes puikūs dalykai pasiekiami darbu ir kad metai būtų skambūs, spalvingi, sėkmingi. Mokyklą aplankė ir Jurbarko savivaldybės tarybos narė Danutė Lapienė, kuri dainavimo mokė ne vieną iš dabartinių mūsų mokinių tėvelių, brolių ir sesių.
 
Mokykla labai džiaugiasi svečiais, o didžiausias jos turtas yra nuostabūs mokytojai, kurie suteikia mokyklai nuotaiką, žavesį, vertę, įkvepia pasitikėjimą ir norą stengtis. 
Puikiai besimokantiems mokiniams buvo įteiktos padėkos.
 
Atskirą padėkos žodį visuomet būtina tarti mokinių tėvams, kurie yra tvirtas pagrindas, kad meniniai gebėjimai galėtų būti ugdomi ir išsiskleistų pilnai. Kantrybės, darbštumo, valios gali greit pritrūkti, jei jaunas žmogus susiduria su tuo kas reikalauja atiduoti visą save ir ,kaip minėjo gerbiamas meras, tada svarbu, kad tėvai būtų tuo pagrindu, ta siena, kuri neleis nuleisti rankų, o parems ir palydės į sėkmę.