Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Šokių konkursas „Pašvaistė“

Šokių konkursas „Pašvaistė“

Šiandien Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje vyko antrasis respublikinis šokių konkursas „Pašvaistė“. Daugiau nei 300 įvairaus amžiaus jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos demonstravo savo gabumus ir nuostabias kompozicijas. „Esu labai laiminga, jog jau antrus metus galiu šią gražią iniciatyvą organizuoti ne kur kitur, o būtent Jurbarke – mieste, kuriame vis labiau įsišaknija šokio, sporto, kultūros ir meno tradicijos. “ – sako konkurso organizatorė mokytoja Ieva. Konkursas sulaukia tiek daug dėmesio, kad mūsų mokyklos salė jau sunkiai sutalpina visus renginio dalyvius ir svečius. Tai džiugina ir skatina galvoti apie tolesnę šio projekto plėtrą! Ačiū Mokytojai Ievai Janauskaitei, kuri yra šio konkurso ir viso meno mokyklos Šokio skyriaus varikliukas!