Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Su meile muzikai- balsai

Su meile muzikai- balsai

2023 m. vasario 11 d. VDU Muzikos akademijoje įvyko  II- is respublikinis konkursas- festivalis

 “ Su meile muzikai- balsai“. Jame dalyvavo mūsų mokyklos Solinio dainavimo klasės mokinė Urtė Bilevičiūtė (vokalo mokytoja ir koncertmeisterė Rūta Šličkutė). Urtei tai buvo labai išlauktas ir pagaliau- išdrįstas pirmasis pasirodymas-debiutas konkursinėje programoje.

Šiame konkurse buvo išklausyti ir įvertinti jaunieji dainininkai (iki 19m) ir suaugusieji, dainuojantys akademiniu ir pop muzikos stiliais. Vertinimo komisijoje dirbo EGIDIJUS BAVIKINAS –Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos Dainavimo katedros docentas, Kauno valstybinio

muzikinio teatro solistas, JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ-PAUKŠTĖ – operos solistė, bei MARIJA ARUTIUNOVA – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė bei kviestinė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė, kurianti pagrindinius vaidmenis įvairiuose žanruose – operoje, operetėje bei miuzikle.

Konkursas vyko labai sklandžiai, itin aukštoje garso kultūroje, estetikos, akustikos, organizacinėje kokybėje. Anot mokytojos Rūtos įspūdžių -‘..įprastai, konkursai būna labiau varginantys, ypač pop stiliuje. O čia kartais užsimiršdavau -atrodė, jog esu aukščiausios klasės koncerte..“

Kaip apie Urtės debiutą savo įspūdžiu pasidalino irgi su savo mokiniais konkurse dalyvavusi žinoma pop muzikos atlikėja ir vokalo pedagogė Jūratė Miliauskaitė -„blynas gavosi ne tik kad neprisvilęs, bet tvirtas ir net skanus“. Pasidžiaugusi tvirtai , sodriai skambėjusiu Urtės balsu, Jūratė palinkėjo sėkmingo ir džiugaus augimo dainavimo kelyje. Na, o taip maloniai padrąsinta, Urtė grįžo ir su žiuri skirta „Nuotaikingiausio pasirodymo“ nominacija, bei labai pakeltais sparnais drąsiems, naujiems žingsniams į priekį.

 Labai džiaugiamės tuo, ir ypač dėkojame tėveliams- už padrąsinimą, labai svarbią paramą, pastiprinimą bei draugystę muzikos kelyje.