Sugrįžimai

Balandžio 26 d. meno mokykloje muzikos gurmanai galėjo mėgautis geriausiais Jurbarko smuikininkais – šiais metais meno mokyklą baigiančia talentinga jaunąja smuikininke Ugne Preimonaite ir jau tvirtai muziko keliu žengiančiu, buvusiu mūsų mokiniu Alanu Užemecku. Tradicinis koncertas „Sugrįžimai“ kasmet mus džiugina, nes leidžia pajusti, kaip vaisingai gyvuoja ir dera mūsų darbas auginant jaunuosius menininkus.
Gabiais ir daug pasiekiančiais smuikininkais galime džiaugtis, nes turime puikią smuiko mokytoją Vidą Račkauskienę. Ši mokytoja vis ieško, atranda ir puoselėja jaunus talentus.
Tolesnis jaunųjų muzikų kelias, kaip ir Alano Užemecko, neretai driekiasi į Juozo Gruodžio konservatoriją. Esame labai dėkingi smuiko pedagogei Eglei Grigonienei ir pianistei, koncertmeisterei Paulei Galinienei iš kurių meno paslapčių mokosi Alanas, kad nuolat glaudžiai bendradarbiauja su mūsų mokykla. Gerbiamos Eglės Grigonienės patarimai jaunajai mūsų smuikininkei Ugnei ypač vertingi, o be koncertmeisterės Paulės Galinienės neįsivaizduojame Ugnės dalyvavimo konkursuose ir koncertuose.
Bendras mokinių, jų tėvelių ir pedagogų darbas duoda ypač gerus rezultatus – tuo įsitikinome dar kartą.