Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Skambioji klaviatūra“

V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Skambioji klaviatūra“

Kaišiadorių meno mokykloje įvyko V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Skambioji klaviatūra“. Mokyklos erdvės buvo pripildytos fortepijoninės muzikos skambesio, nes renginys pasižymėjo dalyvių gausa. Iš įvairių Lietuvos miestų atvyko 106 jaunieji pianistai. Su laureatų diplomais iš šio konkurso grįžo mūsų mokyklos mokiniai: Dominykas Mačieža pelnė I, Daria Maiornikova ir Emilija Sofija Bosaitė II vietos laureatų diplomus. Džiaugėmės gerais įvertinimais, galimybe skambinti naujutėliu fortepijonu, puikiai organizuotu konkursu. Maloniai nuteikė žaismingas jaunųjų pianistų apdovanojimas. Sveikiname laureatus ir jų mokytoją Jovitą Misiūnienę!