Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

VII-ajame respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje ,,Rudens spalvos“

VII-ajame respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje ,,Rudens spalvos“

Spalio 27 dieną mūsų mokyklos pianistės Ieva Kubiliūtė, Vytautė Alksnytė, Ksenija Tomkutė (mokytoja Danutė Švedienė) ir Daria Maiornikova (mokytoja JOvita Misiūnienė) dalyvavo VII respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje ,,Rudens spalvos“, kuris vyko Gelgaudiškio dvare. Daria yra atvykusi iš Ukrainos, todėl jai tai buvo pirmas koncertinis  pasirodymas Lietuvoje. Festivalyje dalyvavo gausus būrys dalyvių ir iš kitų meno ir muzikos mokyklų: Šakių, Marijampolės, Vilkaviškio, Kauno.

Tikras malonumas koncertuoti ypatingą aurą turinčioje, puošnioje dvaro rūmų salėje. Todėl grojome puikiai!
Po koncerto vyko labai įdomi, informatyvi edukacinė programa. Susitikome su dvaro poniomis, kurios papasakojo šio unikalaus pastato istoriją, mokėmės šokti dvariškus šokius.
Grįžome puikios nuotaikos, patyrę daug gerų emocijų, įgiję žinių ir koncertinės patirties. Buvome apdovanoti ne tik dalyvio padėkos raštais, bet ir saldžiomis dovanėlėmis. Įspūdžių užteks ilgam!