Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

XXII – asis Tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis TRIMITATIS Jurbarkas 2023

XXII – asis Tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis TRIMITATIS Jurbarkas 2023

XXII – asis Tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis TRIMITATIS Jurbarkas 2023 sėkmingai nuskambėjo. Į festivalį atvyko 56 kolektyvai – apie 500 dalyvių. Edukaciniai koncertai buvo surengti Jurbarko ir Smalininkų mokyklų mokiniams. Su tautiniais instrumentais susipažino apie 500 vaikų. Suaugusieji rinkosi į baigiamąjį koncertą Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje, kur užpildė žiūrovų vietas salėje ir salės balkone.
Nuoširdžiai žavimės visais kolektyvais atvykusiais ir sukūrusiais šią nuostabią muzikos šventę.
Labai džiaugiamės, kad susitelkę galėjome įgyvendinti tokią gražią idėją. Didžiausią dėkingumą norime išreikšti svarbiausiems organizacinės komandos nariams Rimai Balčiūnienei, Gyčiui Gvozdui, Redai Bakšienei, Rasai Laskevičienei, Monikai Buitkuvienei- jie daugiau kaip pusmetį diena dienon dirbo, kad šventė būtų turininga, gausi, šilta, graži, skani.
AČIŪ visiems mokyklos mokytojams, atidėjusiems visus rūpesčius į šalį ir darnia komanda pasirūpinusiems, kad viskas įvyktų kuo sklandžiau.
Dar kartą dėkui visiems rėmėjams: Tautinių instrumentų asociacijai „Trimitatis“, Lietuvos kultūros tarybai, Jurbarko Savivaldybei, Jurbarko kultūros centrui, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklai, Tauragės radijui, laikraščiui „Šviesa“, laikraščiui „Mūsų laikas“, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centrui, Jurbarko Antano Giedriaus Giedraičio gimnazijai, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijai, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijai.
Festivalio baigiamojo koncerto nuotraukos Audriaus Sinkaus.