Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

XXIII respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas

XXIII respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas

Kiekvienais metais Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija organizuoja respublikinį jaunųjų pianistų festivalį-maratoną. Tai nepaprastas renginys, nes vienu metu12 val. gražiausiose Kauno miesto koncertinėse salėse suskamba fortepijoninės muzikos akordai. Šiais metais įvyko jau XXIII festivalis, sukvietęs 454 jaunuosius pianistus iš 36 muzikos ir meno mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo Radvilė Liorincaitė, Ieva Kubiliūtė (mokytoja Danutė Švedienė) ir Daria Maiornikova (mokytoja Jovita Misiūnienė). Jaunosios pianistės puikiai pasirodė, išraiškingai atspindėjo savo atliekamų kūrinėlių nuotaikas. Šiemet mes grojome Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos salėje. Kartu su mumis muzikavo Kalvarijos, Jonavos J.Miščiukaitės meno mokyklų, Kauno M.Petrausko scenos menų ir Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklų  mokiniai. Po festivalio apsilankėme Kauno Rotušės aikštėje, kurios centre iškilo įspūdinga Kalėdų eglė ir ją supantis kalėdinis miestelis, kuriame vaišinomės šventiniais skanėstais. Muzikinis maratonas baigėsi, bet liko noras dalyvauti jame kitais metais, kitoje Kauno miesto salėje.