"Vaikų linija"

DĖL VAIKŲ LINIJOS NUMERIO PASIKEITIMO

2011-03-22     Nr.69

Vilnius

Norime informuoti, kad pasikeitė pagalbos tarnybos "Vaikų linija" numeris. Pagalbos vaikams ir paaugliams tarnyba "Vaikų linija" nuo 2011m. vasario 15 d. pradėjo dirbti nauju, daugelyje Europos šalių veikiančiu vienodu nemokamu pagalbos vaikams telefono numeriu 116111. Iki šiol Lietuvos vaikai į Vaikų liniją skambindavo numeriu 8 800 11111.  Trumpuoju numeriu 116111 gali skambinti vaikai, kuriems reikalinga parama ir pagalba, vaikai bei suaugę, norintys pranešti apie vaiką, kuriam reikalinga parama ir pagalba.  Vilnius

2010 m. gruodžio 3 d. pasirašyta trišalė sutartis tarp „Vaikų liniją“ atstovaujančios Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacijos, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos trišalė sutartis, kuria numatyta, kad nuo šių metų pradžios į skambučius europiniu numeriu atsilieps ilgus metus veikiančios „Vaikų linijos“ konsultantai. Vaikų, kurie pageidaus papildomos socialinės ar teisinės pagalbos, arba suaugusių, norinčių pranešti apie pažeidžiamas vaikų teises, skambučiai galės būti sujungti su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Pagalbos vaikams linijos konsultantais, kurie inicijuos tolesnę pagalbą, prireikus, kreipsis į socialines paslaugas teikiančias organizacijas ar įstaigas, galės palaikyti ryšį problemos sprendimo metu. Į vaikų liniją galima kreiptis nemokamu telefono numeriu 116-111 kasdien nuo 11 iki 21 val., arba kreiptis pagalbos interenetu www.vaikulinija.lt svetainėje.

Vadovas Robertas Povilaitis

Puslapiai: |1| [2] |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|