"Naujieji atradimai"

2021-02-15

Vasario 15 d. Utenos meno mokykloje vyko Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas            "Naujieji atradimai". Čia dalyvavo ir ne vieną prizinę vietą pelnė mūsų mokyklos mokiniai.

Smuikininkė Ugnė Preimonaitė užėmė II vietą. (akomponavo R. Česnulevičiūtė). Mokytoja Vida Račkauskienė.

Kanklininkė Samanta Lopetaitytė savo savo L - D kategorijoje pelnė II vietą (akomponavo D. Švedienė).  Mokytoja Rima Balčiūnienė.

Kanklininkė Vakarė Vaitėkutė  L - A kategorijoje III vieta. Mokytoja Rima Balčiūnienė.

Ignas Icikevičius vokalo kategorijoje -  II vieta (akomponavo kanklių ansamblis “ Smilga”).  Mokytoja Rūta Šličkutė.

Sveikiname!

Mokinių atostogos

2021-02-13

Mokinių žiemos atostogos vasario 15d. - vasario 19 d.

Pamokos prasideda vasario 22d.

"Karališkasis barokas"

2021-02-12

II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas. „KARALIŠKASIS BAROKAS 2021“

Konkursas vyko nuotoliniu būdu.. Pučiamųjų išviso dalyvavo 64 konkursantai, kurie buvo suskirstyti į 5 amžiaus kategorijas. Samanta grojo C3 kategorijoje kuri šiemet buvo gausiausia ir tarp 22 dalyvių ir užėmė pirmą vietą!

Sveikiname Samantą Čepauskaitę ir jos mokytotą Vytį Binkauską!

Sveikiname "Mituvėlės" šokėjas!

2021-02-08

Vasario 7 dieną vyko nuotolinis šokių festivalis - konkursas "Winter dance 2021" Kaunas. Jame dalyvavo ir mūsų meno mokyklos liaudies šokių kolektyvo "Mituvėlė" mergaitės, su solo numeriais. Iš viso festivalyje - konkurse buvo atlikti  45 solo numeriai iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklos šokėjos užėmė net keturias prizines vietas:

Goda Kvietkutė 1 vieta

Urtė Bilevičiūtė 2 vieta

Urtė Bajorinaitė 3 vieta

Agnė Bružauskaitė 3 vieta

Sveikiname šokėjas ir mokytoją Ievą Janauskaitę!