"Dailininko knyga 2013"

Saulėtą balandžio 19- osios popietę, dailės skyriaus trečiokai skubėjo į Jurbarko viešąją biblioteką, kur turėjo pristatyti jau tradicine tapusią parodą "Dailininko knyga". Kiekvienas rankose spausdamas savo kūrinį labai jaudinosi, nes apie  knygą reikės papasakoti susirinkusiems žiūrovams. Įtampą prasklaidė bibliotekininkė Sigita, kuri jauniesiems dailininkams surengė ekskursiją po naująją biblioteką.

O po to, jau apsipratus, ir knygų pristatymas nebuvo toks bauginantis. Jį pradėjo vyriausias klasės mokinys Aidas Baranauskas. Jo kūrinys vadinosi "Gyvybės knyga", kuri buvo pagaminta iš plastiko dėžutės, gausiai dekoruotos gėlėmis, o viduje slėpėsi susukti spalvoti popierėliai savo spalvomis simbolizuojantys gyvybę. Gabija Eicheltaitė pristatė "Metų laikų" knygą", o Edvinas Škudzinskas - "Paukščių knygą", kurios viduje puikavosi vartantis akis stilizuotas paukščiukas. Barbora Jociutė sukūrė "Gurmanų knygą", kurioje sudėtos instrukcijos, kaip tapti gurmanu. Deina Kanytė pristatė "Paslapčių knygą", kurioje vienos paslaptys gali būti perskaitomos, o kitos užrakintos "po devyniais raktais". Erikas Žičkus sukūrė "Dvasių knygą", kurią pagamino iš kompaktinių diskelių dėkliukų sukonstruodamas dėžutę. Joje slėpėsi "užšifruotas" dvasių žinynas. Roko Grinkevičiaus "Piloto knyga" stebino ne tik spalvotu viršeliu, bet ir žemėlapių bei mašrutų gausa viduje. Klaudija Kriaučiūnaitė sukūrė "Grožio knygą" - labai puošnią savo išore. Knygos viduje, susukta į ritinėlį, įdėta instrukcija, ko reikia, kad būtum graži. Dovydas Dragūnaitis pristatė "Religijos knygą", o Jurgita Sabataitytė sukūrė "savo" knygą, kuri taip ir vadinosi "Mano knyga". Mato Kuzminsko knyga - labai įspūdingas "Vagies dienoraštis". Parodą vainikavo  gausūs aplodismentai ir dovanoti saldainiai.
    "Dailininko knyga - 2013"

Puslapiai: [1] [2]

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| [6] |7| |8| |9| |10| |11|