Dailininkai papuošė vaikų palatas

Paskutinėmis 2013 -ųjų metų dienomis, aukodami savo žiemos atostogas, dailės skyriaus 5 ir 6 klasių mokiniai sudalyvavo Dž. Kiulkaičio inicijuojamoje pilietinėje labdaros akcijoje "Mano svajonė". Akcijos tikslas -  suremontuotas Jurbarko ligoninės vaikų skyriaus paltas išpuošti spalvomis, kad būtų jauku ne tik mažiesiems ligoniukams, bet ir jų tėveliams.

Dailininkai plušėjo tris dienas ir išpuošė dvi palatas, koridorėlį ir sanitarinį mazgą. Vienos palatos sienas  dekoravo 5 klasės mokinės: Austėja Dilytė, Vaiva Vaivadaitė, Aistė Tamošaitytė, Giedrė Pranaitytė ir Paulina Žilinskaitė. Merginos savo palatos sienas papuošė avytėmis: jos supasi ant mėnulio, geria arbatą, žaidžia badmintoną, pučia muilo burbulus ir pienių pūkus, valo dantukus, saldžiai miega ir net skraido. Kitą palatą dekoravo šeštokai, jų piešiniai buvo didesni ir kiekvienas ant savo sienos pasakojo savo istoriją, nes tai - jų diplominiai darbai. Bet visas tris istorijas sujungė pelėdžiukas. Kad jaunieji menininkai turėtų pakankamai jėgų darbui, juos net dvi dienas picomis vaišino kebabinė - picerija "Rollin" ir kavinė "Liuksas".

Pabaigę darbus vaikai džiaugėsi, kad dalis atostogų buvo panaudotos kilniam tikslui.

Dailininkai puošia vaikų palatas

Puslapiai: [1] [2]