Koncertas Girdžiuose

Meno mokykla kiekvienais metais rengia bendrus projektus su rajono mokyklomis. Šiais metais direktorės L. Ševelienės iniciatyva pirmą kartą didelė koncertinė mokyklos mokinių ir mokytojų grupė koncertavo Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniams ir ir miestelio bendruomenei. Meno mokykla turėjo galimybę supažindinti miestelėnus  su mokykloje vykdoma menine veikla, o žiūrovai - pasiklausyti ir pamatyti gražų renginį.

Didelio salės palaikymo sulaukė vietiniai atlikėjai, kurie mokosi meno mokykloje. Skambūs aplodismentai lydėjo pianistės I. Girdžiūtės, kanklių ansamblyje muzikuojančios K. Pernarauskaitės ir skudučiais ansamblyje grojančios A. Virbauskaitės pasirodymus. Mieli ir maloniai nusiteikę miestelio gyventojai šiltai sutiko smuikininką A. Užemecką ir smuikininkų ansamblį su mokytoja V. Račkauskiene, trimitininką P. Samuilį ir jam ansambliuoti padėjusius trombonininką M. Gylį ir mokytoją V. Bakšį, akordeonininką Ž. Pranaitį su mokytoja J. Žemliauskiene. Darniai skambėjo J. Štauso polka, atliekama chorinio dainavimo specialybės fortepijoninio dueto K. Ambrutaitytės ir J.Pelcikytės, bei regtaimas, kurį K. Ambrutaitytė atliko kartu su G. Miliūnaite. Koncerte debiutavo meno mokyklos mažieji šokėjai, sušokę smagų šokį. Nepaliko abejingų žiūrovų ispaniškas šokis, kurį atliko vyresnių klasių šokėjos. Ypatingai gerą koncerto nuotaiką, kaip visuomet, suteikė mokyklos koncertus vedantis mokytojas V. Bakšys. Pabaigoje skambėjo linksmos melodijos, atliekamos jungtinio mokinių ir mokytojų liaudiškos muzikos orkestro. Visada labai smagu palikti sceną, ypač po publikos aplodismentų ir kūrinio bisui, žinant, kad klausytojai liko su gera nuotaika, pasisėmę gerų emocijų. Tai patvirtino Girdžių pagrindinės mokyklos direktorės J. Pocienės koncerto pabaigoje išsakyti padėkos žodžiai. Tikimės su Girdžių bendruomene susitikti dar ne kartą, o savo mokykloje mielai lauksime naujų mokinių iš Girdžių krašto.

2014-02-18

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| [5] |6| |7| |8| |9| |10| |11|