Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo pirmą dieną gausus būrys meno mokyklos mokinių, tėvelių ir mokytojų susirinko į Mokslo ir žinių šventę. Pakiliai nuteikė smagios mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro, vadovaujamo mokytojo V. Bakšio, melodijos. Pagrindiniame take, vedančiame į mokyklą, simboliškai atrodė išdėlioti dailės skyriaus mokinių nuspalvinti seni batai, tarsi kviesdami užeiti į meno pasaulį. Antano Sodeikos meno mokyklos direktorė L. Ševelienė pasidžiaugė gausiai susirinkusiais mokyklos mokiniais ir bendruomene.

Džiugūs aplinkinių veidai ir spindinčios mažųjų akys įkvepia kūrybingam darbui, suteikia energijos,- kalbėjo meno mokyklos direktorė. Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti 2013-2014 mokslo metų respublikinių konkursų laureatai ir diplomantai: dailės skyriaus mokinės Paulina Žilinskaitė, Austėja Dilytė ir Vaiva Vaivadaitė, bei trimito specialybės mokinys Povilas Samuilis. Net 30 mokinių gavo padėkas už labai gerą mokymąsi. Direktorė pasidžiaugė puikiais mokinių rezultatais ir padėkojo mokytojams V.Bakšiui, I.Bosaitei ir L.Rušienei, koncertmeisterėms J.Misiūnienei ir D.Švedienei už mokinių parengimą konkursams. Neliko neapdovanoti praeitos vasaros didžiausio renginio Lietuvos Dainų šventės "Čia mano namai" dalyviai - choristės, skudutininkės ir šokėjos. Mokytojoms D.Lapienei (jaunių choras), V.Vasiliauskienei (skudučių ansamblis) ir K.Donauskienei (choreografinė grupė prie pučiamųjų orkestrų) įteikti padėkos raštai už atliktą didžiulį darbą ir kolektyvų paruošimą Dainų šventei. Aidint orkestro garsams, meno mokykla svetingai atvėrė duris mokslo metams.

p.s. Renginio nuotraukas žiūrėti foto galerijoje.

2014-09-05

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|