Stygininkų konkursas

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vasario 13 dieną vyko respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas. Į šį konkursą suvažiuoja smuikininkai ir violončelininkai iš daugelio Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Be šeimininkų konkurse dalyvavo Ignalinos Miko Petrausko, Kauno 1-os, Kauno A. Kačanausko, Panevėžio, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklų, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos, bei Jonavos Janinos Miščiukaitės, Ukmergės ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklų mokiniai. Mūsų 4 klasės smuikininkė UGNĖ PREIMONAITĖ šauniai pasirodė šiame konkurse ir tapo konkurso diplomante.

Sveikiname Ugnę, jos mokytoją Vidą Račkauskienę ir koncertmeisterę Zitą Liktienę!

2019-02-14

Puslapiai: [1] |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| |13|