Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla muzika daile choreografija
 
 
 

     Jaunųjų atlikėjų meistriškumo mokykla

Gerbiamieji,

Kreipiamės į Jus, norėdami informuoti, kad šiemet vyks jau V-oji AGATA Jaunųjų atlikėjų meistriškumo stovykla. Siekdami, kad kuo daugiau gabių jaunųjų atlikėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių dalyvautų stovykloje, maloniai prašome Jūsų pakviesti savo mokyklos auklėtinius dalyvauti atrankoje, pasidalinti su jais žemiau pateikta informacija ir užpildyti dalyvio anketą.

Atrankoje į AGATA Jaunųjų atlikėjų meistriškumo stovyklą gali dalyvauti visi kuriantys, dainuojantys ar muzikuojantys 15 - 20 metų muzikos atlikėjai. Norintieji dalyvauti stovykloje, kviečiami užpildyti anketas, kurias galima rasti AGATA interneto svetainėjewww.agata.lt. ir iki 2012 m. kovo 19 d. atsiųsti jas elektroniniu paštu atranka@agata.lt arba registruotu paštu AGATA buveinės adresu S. Žukausko g. 39, Vilnius, LT-09130.

Stovyklos dalyviai bus atrinkti pagal gabumus, muzikinį pasirengimą ir tikėjimą savo pašaukimu. Daug atrankoje dalyvaujančiųjų bus pakviesti į antrą atrankos ratą, kuris šiais metais bus ypač įdomus. Jaunuolius pakviesime atvykti į Vilnių, Kauną, Klaipėdą bei Telšius ir dalyvauti šiuose miestuose vyksiančiuose susitikimuose, mokymuose su 2012 m. stovyklos vadovais. Šiais metais stovyklos būriams vadovaus Andrius Kulikauskas, Artūras Novikas, Darius Rudis, Liutauras Janušaitis, Virginijus Pažemeckas ir Roger Inniss iš Didžiosios Britanijos.

V-oji AGATA Jaunųjų atlikėjų meistriškumo stovykla šiemet vyks liepos 29 d. - rugpjūčio 4 d. Dzūkijoje. Stovyklos tikslas - suteikti galimybę gabiausiems jauniesiems atlikėjams mokytis kartu su patyrusiais įvairių žanrų muzikos profesionalais.

Dalyvavimas stovykloje yra nemokamas. Stovyklą jauniesiems talentams dovanoja atlikėjams ir fonogramų gamintojams atstovaujanti Lietuvos gretutinių teisių asociacija (AGATA). Papildoma informacija teikiama elektroniniu paštu atranka@agata.lt arba telefonu 8 607 90136.


2012-02-20

< Atgal


 
artimiausi renginiai
renginiai